Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

У Полтаві відкрили центр, де кожен зможе безкоштовно отримати юридичну консультацію


07

Вчора у Полтаві на базі КО «Інститут розвитку міста» відкрили «Центр юридичної освіти «Знай свої права», де кожен зможе прийти на заняття, безкоштовно прослухати тренінг-лекцію та дізнатись правові нюанси від практикуючих юристів та адвокатів.

«Знай свої права» це проект, поданий минулого року по програмі «Бюджет участі». За нього активно голосували полтавці і, зрештою, він опинився серед 12 проектів-переможців. Ініціатор міської програми Оксана Деркач зазначила, що серед поданих проектів багато інфраструктурний, проте освітній один. Послухати першу лекцію завітали студентський актив навчальних закладів міста.

 

«Ми розпочинаємо проект, який підтримали полтавці і голосували за нього. Минулого року подали 54 проекти, з них виграло 12, за яких проголосували 4 тис. полтавців. Більшість з них інфраструктурні, стосуються благоустрою, але є і освітній проект «Знай свої права». Бажаю вам отримати ту інформацію, яка буде для вас корисною, коли вийдете звідси, розкажете, що сюди будь-хто може прийти й послухати юристів з різних питань», - зазначила Оксана Деркач.

Автор проекту Ольга Медвінська говорить, що поштовхом до ідеї створити центр, де б можна було отримати фахову консультацію юристів чи адвокатів стало власна необізнанність в юридичній сфері та проблема пошуку спеціалістів.

 

«Я переконалась, що знати свої права повинен кожен, тому що ми постійно стикаємось з безліччю проблем, які можна вирішити дуже просто. Але бувають моменти, коли дуже складно. Я хотіла, щоб слухачі могли навчитись практичним крокам - вивчити свої права, їх захищати  і відстоювати. Ми будемо першовідкривачами в тому, що закони будуть працювати. Щоб люди знали куди звернутись, як написати заяву і т.п.», - зазначила Ольга Медвінська.

Голова студентської ради м.Полтава Олена Кашуба говорить, що такий проект є надзвичайно актуальним і серед студенства, адже серед них є й ті, хто здобуває правову освіту.

 

«Такий проект є актуальним у нашому місті, бо студенти повинні знати свої права. А студенти, які здобувають правову освіту, отримавши окрім формальної освіти нові знання на цьому проекті, можуть розширити свій світогляд і впроваджувати їх у своїй майбутній роботі», - впевнена Олена Кашуба.

 

Лекції, тренінги, різноманітні інтерактиви з правової освіти будуть проводити щосереди о 18-й годині у приміщенні КО «Інститут розвитку міста» за адресою: вул. Небесної Сотні 1/23. Адвокат Едуард Волков, який провів перше заняття зазначив, що всього передбачено 17 лекцій, кожна з яких стосуватиметься окремої теми.

«Всього заплановано 17 занять, вони будуть розбиті на цільові інтереси. Це будуть не сухі лекції, які слухають в університеті. Питання будуть направлені на корпоративне, медичне право, основні елементи цивільного законодавства, інклюзивно-правову допомогу».


Ліна Решетник
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}