Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Вночі загорілась напівзруйнована будівля біля занедбаної школи


07

Вночі 5 вересня вчергове загорілась напівзруйнована одноповерхова будівля поблизу занедбаної вечірньої школи на вул. Павленківській у Київському районі міста.

 

Прибувши на виклик, рятувальники з'ясували, що горить шиферна покрівля. Пожежу одразу загасили. Травмованих та загиблих немає. Вогонь знищив 40 кв. м. шиферної покрівлі, 15 кв. м. сміття, пластикову обшивку балкону сусідньої будівлі та пошкодив 5 кв. м. стін. 

 

Причиною пожежі ймовірно є необережне поводження з вогнем невідомої особи.

 

У приміщенні будівлі вже тривалий час знаходиться багато сміття, цілий дах залишився лише з однієї сторони, з іншого боку покрівлі зовсім немає, стирчать лише балки. Як і в сусідній будівлі занедбаної школи, тут поживають люди без постійного місця проживання.

 

Нагадаємо, до вечірньої школи у серпні зїжджались депутати Полтавської міської ради, аби домовитись і розпочати спільними зусиллями врятовувати будівлі. Після детального обговорення питання члени робочої групи вирішили організувати роботу правоохоронних органів та громадських формувань так, щоб приміщення по вул. Павленкіська площа, 6, було під пильним наглядом, у тому числі, у вихідні дні.

 

  

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}