Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Полтавців вчитимуть сортувати сміття


07

В рамках фестивалю "Майстерня міста", що проводитимуть вже вдруге у Полтаві, для містян 17 вересня організовують тренінг-лекцію "Сортую сміття - екологізую людей". Учасникам не лише розказуватимуть, що таке сміття і як з ним поводитись, а в доступній формі пояснять чому потрібно сортувати його та на практиці покажуть як це робити.

 

"25 відібраних учасників та учасниць заходу здобудуть навики раціонального сортування сміття та отримають можливість долучитися до проведення інтерактивних лекцій у навчальних закладах Полтави. Зареєстровані учасники отримають комплекти з необхідними матеріалами для навчання інших (презентація та роздаткові матеріали)", - повідомляють організатори.

 

Щоб отримати подібні навики у сортуванні сміття і взяти участь у тренінг-лекції необхідно зареєструватись за посиланням.  

 

Тренінг-лекція відбудеться у павільйоні на площі поблизу театру Гоголя (вул. Соборності, 23).
 
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}