Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

«Полтавагаз» у відеороликах пояснюватиме найскладніші питання споживання «блакитного палива»


07

Нещодавно ПАТ «Полтавагаз» оголосив про початок відеопроекту «Техпідтримка». У ньому з допомогою коротких пояснювальних роликів розповідатимуть про речі, які має знати кожен споживач газу.

 

За словами представників підприємства, вони розуміють, що інформація, яку необхідно знати споживачу газу, постійно оновлюється. І часом люди просто не встигають дізнаватися про зміни або розбиратися у складних питаннях, пов’язаних з лічильниками, тарифами, техобслуговуванням газового обладнання тощо.

Розуміючи, що з кожним роком відео займає все більшу частину контенту в інтернеті, «Полтавагаз» вирішив створити відеопроект «Техпідтримка». Його суть полягає в пояснювальних роликах, що виходитимуть з періодичністю раз на кілька тижнів. Відео будуть короткими — до двох хвилин, з максимально корисною для споживачів газу інформацією.

 

"Підприємство має бути там, де його аудиторія. І кількість наших споживачів, які «сидять» у соцмережах та онлайні — дуже велика. Ми намагатимемося зробити все можливе, щоб відеопояснення були і корисними, і не нудними", — розповіла прес-секретар «Полтавагазу» Ольга Левченко.

 

Крім того, вона зазначає, що у відео відповідатимуть на питання, з якими стикаються полтавці та мешканці районів області. Тематики обиратимуть, перш за все, виходячи з аналізу звернень до call-центру підприємства, приділятимуть особливу увагу і змінам в законодавстві, яким регулюється відповідна діяльність.  Написати питання можна на сторінку «Полтавагазу» у Facebook (https://www.facebook.com/poltavagaz/).

 

 У першому ролику Ольга Левченко розповідає про сім простих можливостей передати показники лічильника за газ. Це автовідповідач підприємства, call-центр, служба обліку, SMS, Особистий кабінет споживача, електронна пошта та зазначення у квитанції абонентської книжки. Кожен споживач має з допомогою одного з цих інструментів з 1 по 5 число щомісяця передати показники лічильника.

 

Переглядати ролики проекту можна буде як на сторінці Facebook (https://www.facebook.com/poltavagaz/), так і на Youtube-каналі підприємства (https://goo.gl/X1FjiM).


прес-служба "Полтавагазу"
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}