Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

PПартія «Відродження» закликає українців підписати петицію для підвищення соцвиплат родинам із дітьми


Партія «Відродження» звертається до полтавчан із проханням підтримати петицію на сайті Адміністрації Президента України. Петиція стосується законопроекту №6063-д, яким пропонується підвищити соціальні виплати родинам із дітьми, вона зареєстрована на сайті АП 29 серпня.

 

Про це повідомила голова фракції «Партія «Відродження» у Полтавській обласній раді Людмила Овчаренко.

Вона розповіла, що автором петиції є перший заступник голови партії «Відродження» Володимир Пилипенко. У ній, зокрема, він просить Президента визначити законопроект №6063-д як невідкладний та забезпечити його позачерговий розгляд Верховною Радою України.

Нагадаємо, законопроектом №6063-д пропонується збільшити розмір допомоги у зв’язку з народженням дитини. Сукупний розмір виплат на першу дитину становитиме 72 726 грн, на другу – 79 856 грн, на третю та кожну наступну дитину – 86 986 грн. А, крім того, підвищити виплати одиноким матерям, повернути безкоштовне харчування у школах та дитсадках, а також інші пільги, скасовані у 2014 році.

Людмила Овчаренко підкреслила, що партія «Відродження» веде боротьбу за прийняття цього законопроекту ще з лютого 2017 року. Однак, зіштовхнулась із повним ігноруванням цієї законодавчої ініціативи з боку керівництва Верховної Ради.

 

– У парламенті народні депутати з групи «Партія «Відродження» використовували всі можливі методи боротьби. Однак керівництво ВР просто ігнорувало наші звернення та вимоги. Тому сьогодні залишається останній шанс. Ми звертаємося до Президента України. І просимо Главу держави визначити законопроект №6063-д як невідкладний і розглянути його в парламенті восени. Законопроект отримав високу оцінку від Уповноваженого Президента України з прав дитини. Сьогодні він підписаний представниками всіх парламентських фракцій і депутатських груп. Це означає, що підтримка депутатського корпусу для його прийняття у нас є, – пояснила голова фракції «Відродження» у Полтавській облраді і закликала полтавчан і жителів області підписати петицію на підтримку законопроекту №6063-д на сайті Адміністрації Президента.

 

Перший заступник голови партії «Відродження» Володимир Пилипенко також закликає жителів Полтавщини не бути байдужими:

Підпишіть петицію! Тому що цим законопроектом ми даємо відповідь на те, яке майбутнє чекає наших дітей, а отже, і нашої нації. І ми сподіваємось, що президент нас почує!

 

Для того, щоб підписати петицію на підтримку законопроекту №6063-д на сайті Адміністрації Президента, потрібно перейти за посиланням https://petition.president.gov.ua/petition/39494.

Петиція зареєстрована 29 серпня 2017 року та має назву «Забезпечити підвищення соціальних виплат сім'ям з дітьми та встановити соціальні гарантії дітям».

Більш детальну інформацію, а також інструкцію щодо того, як підписати петицію та як зареєструватись на сайті Адміністрації Президента, можна знайти на сайті партії «Відродження» http://vidrodzhennya.org.ua/uncategorized/zahystymo-materynstvo-i-dytynstvo-vidrodymo-ukrayinu/

Відеоінструкція про те, як підписати петицію, доступна за наступним посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=PViDVksQTQ4.

 

 


Олексій Корж
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}