Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

На Полтавщинi шахраї видають фальшиві закордонні паспорти


14

З введенням біометричних паспортів зловмисники тільки активізували свою діяльність,у тому числі й на Полтавщині.

 

 Фірми-посередники, які пропонують «прискорити» оформлення біометричного закордонного паспорта або взагалі оформити цей документ просять за свої послуги від 1000 грн.

Закінчується ця співпраця, як правило, в кращому випадку звичайним оформленням документа в міграційній службі в установлений законодавством термін, в гіршому - втратою коштів і неотриманням документа.

 

За даними міграційної служби, інформація про вже виявлених «посередниках» передана в правоохоронні органи для відповідного реагування.

На своїх сайтах шахраї пишуть, що нібито є офіційним партнером Державної міграційної служби України в області оформлення документів, проте міграційна служба не співпрацює з питань оформлення паспорта для виїзду за кордон з приватними компаніями.

Фахівці державної міграційної служби нагадують, що для оформлення біометричного закордонного паспорта громадянам необхідно звертатися до найближчого підрозділу міграційної служби, і нікуди більше.  

 

Працівники міграційної служби роблять безкоштовно сканкопію і ксерокопії необхідних документів.

Система, на основі якої оформляються паспорти, не приймає інформацію з носіїв. Управління державної міграційної служби в Полтавській області закликає громадян не користуватися послугами сумнівних посередників, які пропонують оформлення закордонних паспортів за підвищеними тарифами.

 

Оформити закордонний біометричний паспорт у Полтаві можна лише тут:

  • Полтавський районний сектор – вул. Олени Пчілки (колишня Луценка) 19-а;
  • Київський районний відділ – пров. Шкільний, 4;
  • Шевченківський районний відділ – вул. Г. Сталінграда, 30.

 

У разі виявлення приватних організацій, які займаються оформленням біометричних паспортів, потрібно звертатися в поліцію або в міграційну службу.

 

Жодна організація в Україні, крім Державної міграційної служби України, не наділені повноваженнями щодо оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

 

За посиланням - адреси та контактні телефони підрозділів Управління Державної міграційної служби України в Полтавській області 

 

Також в Управлінні працює телефон «Гаряча лінія»: (05322) 51-02-45.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}