Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Криптовалюта


03

Наш кореспондент задавав питання нашому фінансовому експерту та аналітику Олені, і вона віповідала простими словами, щоб зрозуміли навіть діти

ПИТАННЯ 1. БУМ останнього року - це, звичайно, криптовалюта і все, що з цим пов'язано. Що таке криптовалюта и як її видобувають?

Криптовалюта- це дійсно БУМ сьогодення и Всього фінансового світу, тому що — тренд! Це цифрові гроші, які Вже існують з 2008 року и набирають попит тепер Вже у багатьох людей, які НЕ мають досвіду в IT-технологіях.

Блокчейн - це зашифрована цифрова база даних, в якій НЕ може бути підробок і кожна транзакція або дія записується, відображення часу до мілісекунд.

Централізоване и децентралізоване видобування - це тема непроста, але потрібно розібратися. Децентралізоване видобування / майнінг - для цього необхідно мати своє обладнання, це дуже коштовна річ і зараз не вигідно, тому что строк окупності - близько року. Крім того, потрібні Спеціальні знання, досвід, Готовність до форс-мажорів и волатильних стрибків, наявність приміщення, додаткові витрати, а ще - це небезпечність, багато електроенергії, великі проблеми з відеокартами, тому що їх зараз важко придбати, висока ціна. А ще - Це не зовсім законні дії

ICO, свій або чужий Блокчейн - це окрема тема, я багато пишу на своєму блозі і говорю в прямих ефірах на моїй сторінці Фейсбук. Але це дуже сучасне питання, на яке ми виділимо окремий блок у наступних статтях.

Велика складність видобування — це біч, проблема кожного майнера! Чим більше намайнено монет, тим більше складність, тому що програмі необхідно перевіряти кожного разу все те, що вже є у блокчейні, а на це кожного разу потрібно все більше і більше пам’яті.

 

ПИТАННЯ 2. Що Ви знаєте про Біткоін і чому він стає популярним?

Біткоін— це Прабатько всього криптовалютного світу і всіх сучасних цифрових валют!

Популярність — тому що є попит, в основному — ІТ-шники, або великі суми для іноземних угод (в Росію, Європу, тощо...), а також тіньовий бізнес, офшори та інше.

Швидко, зручно, але не небезпечно! Дуже великі волатильні стрибки, тому це тільки для трейдерів або для тих, хто хоче розібратися і розумітися на цій темі.

 

ПИТАННЯ 3. Чи підкріплюється криптовалюта реальними ресурсами?

Зараз в світі немає жодної валюти, яка була б підкріплена золотом, як багато хто вважає! Навіть славнозвісний Доллар вже з 70-х років не має золотого забезпечення, і це відомий факт.

Але фіатні гроші мают державне забеспечення (якщо хтось має ще сподівання на Державу), а все інше — тількі попит та Майнінг (це коштовно, непросто і навіть небезпечно)!

Хто планує купувати криптоферму, то є декілька порад:

1) Біткоін-ферми нереально дорогі і це мільйони інвестицій, дуже складно добувається, 1 BTC = 3-5 місяців.

2) Ефіріум — 3000-3500дол., простіше, але зараз дуже довго окуповується обладнання, 8-12 місяців. Не вигідно. І потрібно ставити не менше 30-40 криптоферм. Ви прив’язуєте себе до залізного нерухомого обладнання і це небезпечно — бувають пожежі, і це, повторюсь, не законна діяльність, особливо коли крадуть елекроенергію і не сплачують податки від реалізації монет.

3) Потрібно бути спеціалістом або мати немалі запасні кошти, тому що бувають форс-мажорні обставини. Це ж бізнес, і досить нелегкий.

4) Децентралізований майнінг — це ризик, і дуже великий, тому що крипта дуже волатильна, досить часто буває обвал всіх криптовалют, і влітку таке було декілька разів - це був просто шок у фінансовому світі! Але хто розумний, то скуповує під час, коли “слабонєрвні” розпродують. Тут вже треба мати знання, досвід і контроль емоцій!

5) Я працюю також з централізованою криптовалютою, але маю сказати, що потрібно розбиратися і, наразі, робити диверсифікацію — тобто мати кілька інструментів і інвестицій, бо такий час зараз.

 

ПИТАННЯ 4. Чи є комп’ютерні віруси, тощо, які крадуть криптовалюту без відома користувача? Як захистити своі монети?

— Звичайно, що є!!! Але це не ті віруси, що будуть відшукувати чийсь персональний гаманець з Біткоіном або чиюсь персональну криптоферму. Зламують Криптобіржі — це зразу велика сума. Наприклад, у минулому році приватну криптобіржу Гонг-Конга взламали і вкрали Біткоінів на суму близько 72 млн долларів. То Біткоін тоді зразу упав в ціні на 900-1000 доларів, але потім знов піднявся.

Зараз — зовсім інша ситуація з усіма криптовалютами, але я розумію, хто і навіщо і чому…і що буде далі.

Інша річ, коли йдеться про хакерів, які “пробираються” в криптоферму майнера і просто крадуть його дискову квоту, безкоштовно використовуючи для себе. А в цього майнера тоді майнінг стає довгим і дуже коштовним, зовсім невигідним.

 

ПИТАННЯ 5. Що Ви можете сказати про Лист НБУ від 7 листопада 2016 року про заборону використання електронних грошей?

— Ну, по-перше, криптовалюти і електронні гроші, як “Webmoney”, “Яндекс-Деньги”, “QIWI Wallet”, “Wallet one”/“Єдиний гаманець”... не мають нічого спільного. Неможливо відмінити або заборонити те, що використовує весь Світ! Це однаково, як заборонити Інтернет або стільникові телефони. Ну «заборонили» ОК та ВК — і що? Навіть смішно. Люди все більше про крипту дізнаються і користуються, тому що криптовалюта — це швидко, дешево і зручно. Головне — бути обізнаними і дізнаватися більше про цей фінансовий тренд.

 

ПИТАННЯ 6. Що Ви можете порадити нашим слухачам/глядачам, яких цікавить тема криптовалют і фінансові питання взагалі?

Я можу порадити бути в тренді, слідкувати за фінансовими новинами, тому що це може значно вплинути на ваш фінансовий стан. Я веду Ефіри кожен четвер у 19-30 на своїй сторінці Фейсбук, записую відеоуроки, також в мене є Блог.

Абсолютно кожній людині це просто необхідно — бути фінансово грамотними і обізнаними в елементарних питаннях, щоб потім передавати правильну сімейну традицію — бути успішними! Чого я щиро кожному читачу бажаю!

 

Автор статті: Олена Мазура - бізнес-тренер, коуч, фінансист і маркетолог

 

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}