Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

Український фільм, презентований у Полтаві, за перший вікенд зібрав 1,5 мільйона гривень


31

У День Незалежності, 24 серпня, в кінотеатрах вийшов в прокат новий український фільм «Червоний». Це екранізація однойменного роману письменника Андрія Кокотюхи. За кілька днів стрічка зібрала майже 1,5 млн грн.

 

Такі дані на своїй сторінці у Фейсбук наводить голова Держкіно України Пилип Іллєнко.

 

Андрій Кокотюха розповідає, чому його варто подивитись: «Стрічка розповідає історію про воїна УПА Андрія Червоного, який зміг підняти повстання у сталінському ГУЛАЗі. Він не побоявся піти проти начальника табору та робить спроби вибратись на волю».

 

Події у фільмі відбуваються в 1947 році, в час, коли в сталінських концтаборах знищують усіх. Головний герой проходить крізь пекло та нелюдські умови, переживає зраду та відчай, однак попри усі випробування не втрачає віри. Картину знімали на одній із закинутих шахт Кривого Рогу, неподалік урвища «Провал СРСР». Там знімальна група з нуля побудувала справжній концтабір. Окрім того, зйомки відбувались в Одесі та неподалік від Луцька, де відтворювали масштабні сцени боїв воїнів УПА із нацистами та НКВС.

 

Загальний бюджет стрічки складає 20 млн. грн, половина з яких це державні кошти. Інші 50% це внески продюсерів, партнерів та приватних інвесторів.

 

За кілька днів до виходу у прокат стрічку «Червоний» до Полтави для допрем'єрного показу привезли двоє акторів – виконавці одних з головних ролей у фільмі – Любов Тищенко та Олег Шульга, між якими на знімальному майданчику зав’язався роман. Виявилося, що Полтава для Любові Тищенко рідне місто, адже вона тут народилась 30 років тому. А Олег Шульга зазначив, що Полтава дуже театральне місто, адже глядацькі зали в театрах заповнені вщент.


Аліна Рябокінь
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}