Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Найбільше полтавців хвилює реєстрація автівок та отримання водійського посвідчення


31

У червні у Полтаві відкрився новий сервісний центр МВС у Полтавськй області. Його можна знайти за адресою вул. Європейська, 164, поруч з управлінням патрульної поліції міста. У сервісному центрі вже підбивають підсумки за перший місяць роботи. Виявилось, найчастіше полтавці звертаються за реєстрацією та перереєстрацією автівок та проходження тестів на отримання водійського посвідчення.

 

Так, за перший місяць роботи до працівників сервісного центру звернулись 2 тис. 823 полтавця з питанням реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, 1 тис. 803 мешканці міста прагнули скласти тести неа право кермувати транспортним засобом, та близько 1 тис. 800 осіб - звернулися із заявою для отримання довіки про відсутність (наявність) судимості, йдеться на сторінці полтавського фронт-офісу у Фейсбук.

 

Нагадаємо, відкривати сервісний центр МВС у Полтаві приїхали Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, секретар РНБО Олександр Турчинов та Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}