Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Два полтавські пам'ятники визнали одними з найнезвичайніших в Україні


31

Одразу два памятники, які знаходяться у Полтавській області потрапили до переліку 12-ти найнезвичайніших пам'ятників України з версією журналу Marie Claire. Один з них розташований у Полтаві, інший - в Горішніх Плавнях.

 

Стосовно останнього - це пам'ятник бабусі, яка продає насіння. Він знаходиться на центральній площі міста. Оригінальна скульптура викликає захват у всіх перехожих, як у дітей, так і в дорослих. Із нею фотографуються на пам’ять туристи. Місцеві торговки звикли до своєї бронзової «сусідки» і навіть придумали прикмету, за якою успіх в бізнесі обов’язково прийде до тих, хто просидить поруч з «бабусею» до сходу сонця.

 

Інший пам'ятник не що інше як пам'ятник галушці у Полтаві, який можна знайти на Івановій горі, неподалік Білої альтанки, напроти садиби Івана Котляревського. Пам'ятник символізує достаток і благополуччя сім'ї. Галушки неодноразово згадував у своїх творах письменник з Полтавщини Микола Гоголь, відтак саме ця страва вже давно стала візитівкою Полтави.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}