Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати професійний лікар косметолог - дерматолог! До свята 8-го Березня для жінок знижки! Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

  • Вконтакті
  • Однокласники

PОксана Деркач: "Щоб вирішити проблему, треба її знати"


30

Днями відбулася зустріч мешканців будинку по вулиці Богдана Хмельницького, 9/7 з членом партії «Рідне місто» Оксаною Деркач.  Таку зустріч провели, щоб дізнатись думку мешканців по вирішенню важливих питань в їхньому подвір’ї та будинку, почути проблеми, котрі їх хвилюють та розповісти про ті проблеми, котрі вже вдалось вирішити.

В ході спілкування обговорювали пріоритетні питання у житлово-комунальній сфері, мешканці піднімали нагальні та актуальні питання щодо надання житлово-комунальних послуг, висловлювали зауваження, побажання та пропозиції щодо подальшої роботи з покращення якості житлово-комунальних послуг. Всі пропозиції були прийняті до розгляду, дали доручення розглянути та вирішити порушені мешканцями питання.

 

 «Ми спробуємо вирішити питання, які Вас турбують. І якщо не в цьому році, то в наступному вирішимо всі нагальні проблеми у вашому подвір’ї та будинку. Адже, щоб вирішити певну проблему, треба її знати та обговорити», - зазначила Оксана Деркач.

Запропонувала також для вирішення деяких питань в наступному році подати свої проекти на «Бюджет участі», основна функція якого полягає у залученні громадян до розподілу визначеної частини бюджетних коштів на реалізацію власних ідей.

 

Подібні зустрічі з мешканцями будуть проходити у багатьох районах Полтави з депутатами партії «Рідне місто».

 

 Команда «Рідне місто» висловлює щиру подяку активним мешканцям будинку за допомогу в організації зустрічі та активну громадську позицію. Виконання всіх пропозицій та побажань мешканців ми будемо висвітлювати у наступних публікаціях.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}