Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Відомий полтавський завод починає руйнуватись (ВІДЕО)


25

У соцмережах з’явилось відео, на якому видно, як напівзруйнована будівля колишнього заводу «Знамя» поступово руйнується – обвалюються перекриття з середини будівлі.

 

https://vk.com/video62691327_456239105

 

Будівля заводу «Знамя» знаходиться на трасі міжнародного значення Київ-Харків неподалік Макдональса, тому його дуже добре видно з дороги. «Скелет» будівлі знаходиться у такому стані з часів незалежності. Там неодноразово фіксували, як там перебували підлітки, та навіть, вчиняли самогубства.

 

Директором полтавського оборонного заводу «Знамено» (до 2010 року, загальний стаж роботи на заводі — 48 років) був колишній політв’язень Юрій Солошенко, який тривалий час перебував у російській в’язниці. Підприємство виготовляло протиповітряні радари, комплектуючі до зенітно-ракетних комплексів. На підприємстві працював електровакуумний цех, де виготовляли деталі і вузли різноманітних форм і різних матеріалів за допомогою з'єднання металу зі склом методом штампування, зварюванням скляних циліндрів між собою, литтям і пресуванням деталей з керамічної маси, покриттям дроту сріблом, виготовленням складів для покриття катодів, підігрівачів і ін. В цеху порошкової металургії вироблявся широкий асортимент виробів з твердого сплаву марок ВК, ТК, також в цеху виробляли тримачі для різців, наконечників, підшипники ковзання, мідно-графітові, залізо-графітні деталі та інші вироби.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}