Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

На знімальному майданчику фільму, презентованого у Полтаві, між акторами спалахнуло кохання (ВІДЕО)


24

Під час зйомок фільму «Червоний» у Кривому Розі зав’язався роман між виконавцями одних з головних ролей – Олегом Шульгою та Любов’ю Тищенко, що втілила на екрані табірну лікарку – єдина жіноча роль у стрічці.

 

«І хоча сама картина про любов до свободи, на знімальному майданчику закрутився і справжній роман», - йдеться у сюжеті «Вікна-Новини».

 

«У нас на сьогоднішній день є закохана пара. Кохання сталося», - говорить на презентації фільму у Києві режисер Заза Буадзе, вказуючи на Любов Тищенко та Олега Шульга.

 

Нагадаємо, 20 серпня фільм «Червоний» презентували у Полтаві і влаштували допрем’єрний показ. Також Любов Тищенко зізналась, що Полтава – це місто, де вона народилась. А Олег Шульга був вражений, що Полтава дуже театральне місто, адже глядацькі зали переповнені.

 

Фільм «Червоний» у кінотеатрах можна переглянути вже відсьогодні. Ціна квитків у Полтаві - 75-85 грн.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}