Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

Київська акторка, прогулюючись Полтавою, завітала до будинку, де народилась


21

Любов Тищенко з 2005 року працює у  Національному академічному театрі російської драми ім. Лесі Українки (м. Київ). Хоча родом з  Полтави. Днями зі своїм першим повнометражним фільмом, де знялась в одній з головних ролей, приїхала за останні 30 років до міста, де народилась.

 

«Вчора ми погуляли, сходили до Білої альтанки, обов’язково пройшлися Корпусним парком. Але найголовніше для мене було потрапити у двір та підійти до будинку (Європейська, 48), де жили бабуся, мама, я виросла. Піти до лікарні, де мене лікували дуже довго. Тримаючись за будинок, зателефонувала мамі  і сказала: «Мамо, я на твоїй батьківщині». Вона плакала дуже сильно, що я тут, а вона не може потрапити і навряд чи приїде ще коли-небудь. Я тут знаходжусь і розумію, що це моє місто сили. Я тут побула дві доби і мені тут так гарно. Для мене це радість - повернутись на свою батьківщину через майже 30 років. Привести своє перше кіно», - з трепертом розповіла Любов Тищенко.

 

Народилась Любов Тищенко 31 липня 1983 року. У 2005 році закінчила Київський національний університет театру, кіно и телебачення ім. Карпенко-Карого.


Ліна Решетник, фото www.kino-teatr.ru
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}