Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Запрошуємо всіх, хто зацікавлений темою вагітності, розвитку та навчання маленької дитини на виставку "День мами і дитини" – 2017 у Полтаві, яка відбудеться 18 червня у приміщенні виставкової зали Міського будинку культури, за адресою Майдан Незалежності, 5. Чекаємо з 10.00 до 18.00 години

  • Вконтакті
  • Однокласники

Доцент київського вишу розповів, як правильно називати мешканців Горішніх Плавнів (ВІДЕО)


09

Доцент Київського університету імені Бориса Грінченка Олександр Авраменко привідкрив завісу над правильною назвою мешканців колишнього Комсомольська, який цьогоріч отримав назву Горішні Плавні.

 

Більше про це фахівець розповів у ефірі «Сніданку з 1+1».

 

«Як бути зі складними назвами на зразок Кам’янець-Подільський, Горішні Плавні і подібними? Треба вибрати головне слово і утворити назву. Наприклад, у назві міста Горішні Плавні головне слово Плавні. Отже плавнівці», - зазначив Грінченко.

 

Згідно з даними «Вікіпедії», Горішні Плавні (до 1972 року — Комсомольське, у 1972—2016 року — Комсомольськ) — місто обласного підпорядкування в Полтавській області. Розташоване на лівому березі Дніпра, за 16 км від міста Кременчука і за 90 км від обласного центру — Полтави.

 

Дата заснування населеного пункту — 29 листопада 1960 року. Статус міста районного підпорядкування одержано 24 квітня 1972 року (до цього місто називалося селище міського типу Комсомольське). Статус міста обласного підпорядкування одержано 6 квітня 1977 року.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}