Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

«Шурик повертається»: у Кобеляках з’явився вуличний автомат з газованими напоями (ФОТО, ВІДЕО)


13

Днями читачі повідомили журналістам «ВПолтаві.інфо», що у центральній частині м. Кобеляки, що на Полтавщині, на вулиці з’явився автомат з газованими напоями. Після внесення певної суми коштів автомат наллє у пластиковий стаканчик напій, який ви обрали.

За словами місцевих мешканців, вуличний автомат з напоями з’явився порівняно недавно. Приміром, два тижні тому його не було. Розташований він на перехресті вулиць Мільйонної та Шевченка. Подібного раніше у місті не було.

На вибір мешканців представлені такі напої:

«Апельсин» - 3,50 грн

«Тархун» - 3,00 грн

«Апельсин» подвійний сироп  - 4,00 грн

«Тархун» подвійний сироп – 4,00 грн

Газована вода – 1,50 грн

Любителям напоїв слід бути уважними при оплаті – автомат решти не видає.

Місцевий мешканець Олександр говорить, що як тільки побачив такий автомат, відразу згадав новелу «Наваждение» у радянському комедійному фільмі «Операция «Ы» и другие приключения Шурика», де герой Олександра Дем’яненка готувався до здачі екзамену.  

 

«Як тільки побачив автомат, відразу підійшов і спробував «Тархун». Смак такий самий як в напоях, що продаються у супермаркетах в пляшках. Відразу асоціація з Шуриком – пам’ятаєте перед екзаменом він з двох автоматів одночасно спочатку пив воду, а потім вилив собі на голову, аби освіжитись».


Ліна Решетник
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}