Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

У Полтавському реабілітаційному центрі незаконно утримували 36 осіб, серед них - американця


13

У п'ятницю, 11 серпня 2017 року, працівники органів прокуратури Полтавщини у так званому реабілітаційному центрі «Волна», розташованому у Полтаві, виявили 36 осіб, які лікувалися від наркозалежності. Під час опитування 21 громадянин повідомив, що їх тримали на території незаконно, обмежуючи особисту свободу. Один із чоловіків зазначив, що він є громадянином США.

 

«Інформація про іноземця під час перевірки підтверджена. Із цього приводу поінформоване Посольство США в Україні. Наразі очікується приїзд представника посольства у Полтаву», - зазначив прокурор відділу нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших заходів примусового характеру прокуратури області Сергій Волков.

 

Відомості про даний факт внесені до ЄРДР за ч. 1 ст. 146 КК України (незаконне позбавлення волі). Досудове розслідування у кримінальному провадженні розпочате відділенням поліції № 2 Полтавського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області.

 

Реабілітаційний центр, це місце де проходять реабілітацію наркомани щоб позбутися наркотичної залежності та відновити свої колишні здібності, які вони мали до прийому наркотиків. Чого в першу чергу чекають батьки чи друзі, коли віддають дитину, або близьку людину до реабілітаційного центру? Вони очікують на допомогу. 
 Допомогу в тому, щоб людина повернулася до колишнього життя - життя без наркотиків. 

Вони очікують, що в результаті професійного втручання фахівців, людина, що потрапила до наркотичної залежності її позбудеться, що до неї повернеться втрачене психічне і фізичне здоров'я, що вона відновить свої попередні цілі, відновить повагу і вдячність близьких, стане на шлях творчого створення свого майбутнього життя. Але головного, чого чекають від направленої до реабілітаційного центру людини - це те, що вона назавжди лишить наркотики. 

 

 


прес-служба прокуратури у Полтавській області
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}