Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

PЗа сприяння команди ''Рідне місто'' на Семенівщині відбувся Всеукраїнcький ярмарок ''Меди Межиріччя'' (ФОТО)


12

Сьогодні у с. Очеретувате Семенівського району, що на Полтавщині, розгорнув медове дійство I Всеукраїнський апі-ярмарок ''Меди Межиріччя''. Тут кожен міг і медову продукцію придбати, і ласощі покуштувати, і взяти участь у різноманітних розвагах.

 

Організатором фестивалю виступили ПСП ''Дружба'', Всеукраїнський центр меду, Український центр меду та ін. Співорганізатором фестивалю стала політична партія ''Рідне місто''. Її лідер Олександр Удовіченко у вітальному слові на відкритті свята зазначив, що зараз необхідно створювати гідні умови для розвитку пасічництва, а як наслідок - підвищувати економічний потенціал через реалізацію українського меду закордон.

''Дякую пасічникам та працівникам сільськогосподарської сфери, що приділяєте велику увагу пасічництву. Необхідно створювати гідні умови для розвитку цієї галузі в Україні, щоб пасічники мали змогу реалізовувати власну продукцію та підвищувати економіку країни'', - запевнив Олександр Удовіченко.

''Сьогодні з’їхалося близько 30-ти пасічників з усієї України – ''Пасіка пана Кота'', пасіка ''Щедрий вулик'', ''Пасіка Тулинського'', ''Медограй'', ТОВ ''АВВ-100'', сімейна пасіка Наталії Сенчук. Тут будь-які види меду. Є мед, який збирався з конкретних території, де росте акація, фацелія, коріандр. Багато видів медовухи, безліч питних медів. Я нарахував близько 37-ми видів – від сухого вина до міцних напоїв'', - розповідає заступник керівника ПСП ''Дружба'' Валерій Книш.

Ціни на медову продукцію коливаються від 80 грн до 140-160 грн за літр. Проте для пайовиків ПСП ''Дружба'' літрова банка меду разом з кришкою коштувала 66 грн.

Валерій Книш розповідає, що дане підприємство наразі лише формується у першу промислову пасіку в Україні. А це - наявність близько 4 тис. бджолиних сімей та висадка спеціальних медових дерев, які в майбутньому будуть медоносами.

 

''На сьогодні маємо достатню кількість бджолиних сімей – близько 4 тисяч. Ми співпрацюємо з фінами, приїжджали представники Польщі, Болгарії, через яких мед йде в Європу. Є ті, хто закупляє мед для торгівлі у країнах Азії. У цьому році поля засадили фацелією, синяком, буркуном, коріандром. Насіння таких рослин дуже ціниться - сьогодні були представники, які можуть закупити його і продавати в Канаду, США. У с. Біляки нещодавно висадили гай з 1 тис. 200 дерев павловнія та еводія – медових дерев, які будуть медоносами''.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}