Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Шахраї вимагають гроші, представляючись керівниками органів ДФС у Полтавській області


11

Останнім часом на території області продовжують мати місце випадки неправомірних дій, вчинених невстановленими особами від імені керівників органів ДФС Полтавської області.

 

А саме, з телефонних номерів 050-521-83-53, 095-599-04-49, 099-686-07-18 та 066-198-15-63, невстановлені особи здійснюють дзвінки приватним підприємцям, посадовим особам суб’єктів господарювання, та представляючись від імені начальників органів ДФС області, вимагають кошти. 


У випадку, коли до вас зателефонували невідомі, які під виглядом та від імені керівника чи співробітника органу ДФС вимагають кошти, шляхом перерахування на картковий рахунок, за вирішення питання з приводу продовження ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, інші фінансові потреби; поповнення рахунку мобільного зв’язку; погрожують перевіркою, знайте, це шахраї.


Якщо ви, ваші рідні чи знайомі стали жертвами шахраїв, або вам стала відома будь-яка інформація про них, просимо негайно звертатися за номером 63-00-70 до відділу внутрішньої безпеки Головного управління ДФС у Полтавській області. 


Просимо надати допомогу з метою припинення неправомірних дій.


прес-служба ДФС у Полтавській області
Теги: ДФС, шахраї
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}