Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

До листопада планують повністю завершити реконструкцію 3-ї школи у Полтаві


10

Через масштабні ремонтні роботи, які проводяться наразі, учнів та педагогічний колектив 3-ї школи Полтави на початку навчального року тимчасово "переселять" до інших навчальних закладів — 4-ї та 5-ї шкіл. Таке рішення було прийнято під час робочого візиту керівництва освітнього управління та міського ради наприкінці червня. А вже сьогодні на засіданні міськвиконкому Олександр Мамай запевнив, що до листопада має бути завершена повна реконструкція школи.

 

Аварійна ситуація у школі виникла ще взимку, коли протік дах. Тоді намокло перекриття над другим поверхом, внаслідок чого в трьох класах почала відпадати штукатурка. Тому в цьому році замінюють покрівлі, перекриття другого поверху, утеплюють горище, встановлюють пластикові вікна, ремонтують фасад, проводять гідроізоляцію стін І поверху.

 

«Після того як була проведена експертиза, балки, які тримали всю школу повинні були декілька років тому впасти. На превелике щастя вони не впали, встигли це помітити. Зараз триває реконструкція 3-ї школи. Думаю, до листопада-грудня буде повністю все реконструйоване. Всі діти повернуться до школи. Можливо встигнемо до 1 або 15 вересня зробити початкову школу і діти розпочнуть навчатись набагато раніше в цьому приміщенні», - зазначив очільник Полтави Олександр Мамай.


Ліна Решетник
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}