Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

На Сорочинський ярмарок з Полтави можна буде доїхати за 80 грн


09

До початку найбільшого торжища країни, що з року в рік проводиться на Полтавщині – Сорочинського ярмарку – залишаються лічені тижні. А тому вже зараз обговорюють шляхи безпечного перевезення пасажирів та вартість проїзду з різних куточків області.

 

Сорочинський ярмарок щороку відвідують тисячі туристів. Однак цифра щодо кількості відвідувачів постійно коливається. У період 2014-2015 років вдвічі менше приїхало гостей на ярмарок, проте минулого року ситуація стабілізувалась.

 

«У попередні роки до початку АТО активність була більшою, потім 2014-2015 роках пішов спад, а в 2016 році ситуація стабілізувалась. Якщо було падіння в 2-3 рази, то зараз в 1,5 рази збільшилась кількість відвідувачів у порівнянні з 2015 роком», - зазначає т.в.о. начальника управління інфраструктури та туризму Полтавської ОДА Сергій Марчишинець.

 

У зв’язку з цим запроваджують 10 додаткових (сезонних) приміських маршрутів, розклад яких наразі корегується. Також працюватимуть міжміські маршрути - вони їздитимуть згідно з встановленими розкладами руху. 

 

«Близько 10 перевізників звернулись для отримання тимчасових дозволів на перевезення під час Сорочинського ярмарку. Це приміські маршрути і «Миргород – Сорочинці». Вони здійснюватимуть перевезення кожні 20-30 хв. У міжміських маршрутах ситуація інша – у них затверджений розклад руху», - говорить посадовець.

 

Найімовірніше, квиток з Полтави до Сорочинців коштуватиме 80 грн. Наразі перевізники визначаються з точною вартістю проїзду. Також на Сорочинському ярмарку обладнають виїзну автостанцію. Фахівці говорять, що за потреби готові працювати цілодобово.

 

«На даний час автостанції вже готові прийняти пасажирів, але ще не розроблений тариф. Сподіваємось, що сьогодні наші перевізники його затвердять. Ми пропонуємо 80 грн з Полтави (з Миргорода до Великих Сорочинців - 60 грн). Здійснюватимуть відправлення з АС-1 і АС-3 Полтави.  Плануємо, що з 15 серпня введемо попередній продаж квитків. З АС-3 найраніше відправлятимуться маршрути  о 5-й ранку «Полтава-Миргород» через Сорочинці. З Сорочинців на Полтаву найпізніше о 22-й годині. Якщо буде перевищено пасажиропотік, відправлятимемо додаткові рейси - кожен з перевізників готовий допомогти.  У Великих Сорочинцях працюватиме виїзна автостанція, буде диспетчерський пункт, працюватиме у звичайному режимі. Якщо буде необхідно працюватимемо цілодобово. Її відкриють зранку 22», - говорить начальник відділу експлуатації ТДВ "Полтаваелектроавтотранс" Валентина Ставушко.

Зазначимо, що минулого року тариф на автобусні перевезення з Полтави був на рівні 60-ти гривень. Зміни відбулись у зв’язку з подорожчанням запчастин та підвищенням заробітної плати.

 

«Перевізники між собою вирішили і зробили розрахунки, що подорожчали запчастини. І минулого року мінімальна заробітна плата була 1200 грн, а в цьому році  - 3200 грн», - додає Валентина Ставушко.

 

Окрім автобусних маршрутів пасажири можуть скористатись і залізницею.

 

«З Полтави до Миргорода курсують 4 приміських електропотяги приміських, 8-вагонні,  на 998 пасажирських місць. Також курсують 11 пасажирських потягів.  7 потягів щоденно і 3-є через день – один по парним, інші по непарним числам. І один потяг курсує щоденно, крім вівторка. На вокзалі Миргорода працюють кімнати відпочинку. Залізниця готова до перевезень пасажирів», - зазначає начальник пасажирського сектору Полтавської дирекції залізничних перевезень регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Руслан Запорожець.

Начальник Управління Укртрансбезпеки у Полтавській області Віктор Поліщук зазначає, що приперевезеннях пасажирів необхідно також враховувати температурний режим. А відтак у перевізників мають бути аптечки з потрібними ліками.

 

«Потрібно врахувати температурний режим, щоб аптечки відповідали терміну дії і переліку необхідних ліків, наявність вогнегасників, щоб працювали всі люки, двері, в тому числі й аварійні (запасні)», - повідомив начальник Управління Укртрансбезпеки у Полтавській області Віктор Поліщук.


Ліна Решетник
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}