Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

За фактом побиття полтавського депутата відкрили кримінальні провадження


09

По факту побиття депутата Миргородської міської ради, що на Полтавщині, Олега Супруненка, який внаслідок отриманих травм через місяць помер у лікарні, відкрили два кримінальні провадження.

 

Про це повідомляє Миргородський відділ поліції ГУ НП у Полтавській області.

 

"По даному факту відкрито 2 кримінальні провадження – за частиною 4 статті 187 (Розбій, спрямований на заволодіння майном у великих чи особливо великих розмірах або вчинений організованою групою, або поєднаний із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень) та частиною 2 статті 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження, вчинене способом, що має характер особливого мучення, або вчинене групою осіб, а також з метою залякування потерпілого або інших осіб, чи з мотивів расової, національної або релігійної нетерпимості, або вчинене на замовлення, або таке, що спричинило смерть потерпілого) Кримінального кодексу України.
У рамках досудового розслідування проводяться всі необхідні слідчо-оперативні заходи, направлені на встановлення та затримання осіб, причетних до скоєного.
Прохання до всіх, хто має будь-яку інформацію про обставини вчинення даного злочину чи про осіб, які до цього можуть бути причетні, а також свідків та очевидців повідомити за тел. (05355) 5-24-50 (чергова частина Миргородського ВП), або «102».
Інформацію також можна розмістити в соціальній мережі "Facebook" на сторінці "Миргородський відділ поліції".
Конфіденційність гарантована", - йдеться у повідомленні поліції у Фейсбук.

 

 

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}