• Вконтакті
  • Однокласники

Не без допомоги Фортуни: «Ворскла» у Полтаві зупинила київське «Динамо» (ВІДЕО)

07

Жахливі проблеми з реалізацією моментів киянами дозволили команді Василя Сачка здобути один заліковий бал.

Вже на старті зустрічі травму отримав основний голкіпер «зелено-білих» Богдан Шуст, якого замінив Олександр Ткаченко. Забігаючи наперед слід констатувати, що другий кіпер полтавців став однієї з головних дійових осіб звітного матчу.

Напад «Динамо» зараз переживає нелегкі часи, що довели події у середині першого тайму.

Спочатку Чижов у простій ситуації необережно віддав назад, чим мав користатися Гармаш, однак нападник киян з 5-метрів влучив у стійку. Через декілька хвилин лише голова Матвієнка врятувала від голу «Ворсклу» після удару Беседіна.

Після перерви динамівці пішли всіма силами на ворота господарів, однак дивідендів від цього не отримали – 0:0.