Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Молода режисерка знімає фільм у Горішніх Плавнях для німецького фестивалю


07

Молода режисерка Жанна Озірна зараз працює в Горішніх Плавнях над зйомкою документального фільму "Зв'язок". Цей проект підтримано німецьким фестивалем GoEast, і наступного року наприкінці весни фільм вперше буде презентовано саме там. Також нині вона шукає оператора  з Горішніх Плавнів або Кременчука для продовження зйомок.

 

"Проте зараз моя операторка вступає в універ і взагалі дуже зайнята, а в мене на цьому тижні як мінімум одна дуже важлива зйомка. Це цікавий проект і я, як режисерка, вже маю три ігрові і два документальні короткометражні фільми. Я шукаю людину, яка була би зі мною до завершення фільму і для якої творча мотивація буде важливішою за фінансову. Це оплачувана part-time job, але не за ринковими цінами", - написала режисерка на свої сторінці у Facebook.

 

Написати Жанні можна на e-mail: ozzhanna@gmail.com, але можна писати і в приват на Facebook - https://www.facebook.com/zhanna.ozirna.

 

Жанна Озірна (народилася в Горішніх Плавнях) - сценаристка і режисерка, авторка блогу про сценарну майстерність. Програмна координаторка Львівського кіноцентру і селекторка Львівського міжнародного фестивалю короткометражних фільмів Wiz-Art. Авторка фільму «Перша співбесіда» та ін, йдеться у соцмережі.

 

 

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}