Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

На Полтавщині з’являться пересувні лабораторії для габаритного транспорту (ВІДЕО)


04

У Полтавській області збільшиться кількість комплексів зважування вантажівок, які будуть відловлювати правопорушників.

 

Про це під час зустрічі з журналістами у Полтаві розповів голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк.

 

«На сьогоднішній момент загалом по Україні та зокрема на Полтавщині потрібно впроваджувати габаритно-ваговий контроль. Комплексів зважування в Україні на даний момент лише близько 38. Зокрема, у Полтавській області їх два, працює з яких лише один.

За кошти Укртрансбезпеки цього року закуповується 78 таких комплексів по Україні, три з яких отримає Полтавщина. Це будуть пересувні лабораторії, де у тому числі буде габаритно-ваговий контроль», - зазначив Ноняк.


Олег Дубина (фото - автора)
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}