Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

За напівзруйновану вечірню школу візьмуться полтавські депутати (ФОТО)


02

На засіданні депутатської комісії  з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, інформаційної політики, Регламенту, депутатської етики та антикорупційної політики Полтавської міської ради депутати підняли питання щодо напівзруйнованої та занедбаної будівлі колишньої вечірньої школи по вул. Павленківській, що напроти палацу культури ПТМЗ та ТРЦ «Київ».

 

Про будівлю заговорили, коли розглядали питання щодо доцільності розміщення електронної петиції гр. Світалки В. П. про перешкоджання навмисним підпалам колишньої вечірньої школи по вул. Павленківській встановленим вимогам “Порядку розгляду електронних петицій”.

 

Від початку року школа неодноразово горіла, були випадки, коли пожежників викликали двічі за ніч. Щоразу причина пожежі – необережне поводження з вогнем осіб без постійного місця проживання. Наразі там нестерпний сморід, віконні шибки вибиті, а на землі постійно наявне побите скло. Тому наразі питання колишньої вечірньої школи стоїть гостро і необхідно вкрай вирішувати.

 

Начальник управління майном комунальної власності Наталія Курнакова повідомила, що, починаючи з 2015 року і по цей час, приміщення пропонувалося для здачі в оренду, проте, орендаря так і не знайшли, повідомляє прес-служба Полтавської міської ради.

 

За інформацією заступника начальника управління освіти Ірини Надіної, дана будівля знаходиться на балансі управління освіти, проте до мережі закладів освіти не відноситься. Через це обслуговувати дане приміщення управління не має підстав. Після того, як припинився договір оренди, на віконних та дверних пройомах ставили щити, аби ніхто не мав доступу до будівлі. Та з часом їх зняли і приміщення стало занепадати.

 

Голова депутатської комісії Сергій Луценко напередодні засідання відвідав будівлю, протягом години оглядав приміщення та спілкувався з людьми, які там знайшли місце проживання. Тому вважає, що це питання потрібно вирішувати вже сьогодні, а не чекати, коли петиція набере необхідну кількість голосів.

 

Після детального обговорення питання, депутатської комісією було прийняте рішення розмістити дану петицію на сайті міської ради. Окрім цього, буде створено робочу групу за участю депутатів міської ради, управління майном комунальної власності, управління освіти та правоохоронних органів, аби разом знайти шляхи збереження будівлі. Дана пропозиція була підтримана членами депутатської комісії одноголосно.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}