Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Прибиральниця сміття на Полтавщині їздить на кареті (ВІДЕО)


02

Нові Санжари – єдине селище на Полтавщині, де прибиральники сміття вже 6 років їздять на каретах – спеціально облаштованих велосипедах з корзиною для сміття. У містечку є два види такого транспорту – де корзина знаходиться попереду, і нещодавно з’явились велосипеди з корзиною ззаду.

 

Сміття у такий транспорт збирають з урн, розставлених у селищі, потім відвозять у великі контейнери, яких нараховується 4 на Нові Санжари. А вже звідти забирають на сміттєвий полігон. Працівник комунального підприємства з благоустрою Тамара Вакула одна з тих, хто пересіла на такий велосипед. Зізнається, що важкувато керувати таким транспортом, але за останні роки і смітити стали менше.

 

«Я починаю від селищної ради і їду до альтанки. Це називається карета. Сюди влазить 6 мішечків сміття. По Санжарах таких 4 карети є. Вони у нас уже давно, вже 6-й рік. Привезли недавно ще 4 нових велосипедів – там корзина ззаду. Сміття збираємо з урн, а потім скидаємо в контейнери. Важкувато їздити, а що зробиш? Робочий день починається з 7-ї ранку і до 16-ї години. Десь 2 останні роки менше сміття стало, ніж раніше. Раніше дітки накидували біля школи, а зараз починають старатись і викидати сміття у бак»,  - говорить прибиральниця.


Ліна Решетник
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}