Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Прибиральниця сміття на Полтавщині їздить на кареті (ВІДЕО)


02

Нові Санжари – єдине селище на Полтавщині, де прибиральники сміття вже 6 років їздять на каретах – спеціально облаштованих велосипедах з корзиною для сміття. У містечку є два види такого транспорту – де корзина знаходиться попереду, і нещодавно з’явились велосипеди з корзиною ззаду.

 

Сміття у такий транспорт збирають з урн, розставлених у селищі, потім відвозять у великі контейнери, яких нараховується 4 на Нові Санжари. А вже звідти забирають на сміттєвий полігон. Працівник комунального підприємства з благоустрою Тамара Вакула одна з тих, хто пересіла на такий велосипед. Зізнається, що важкувато керувати таким транспортом, але за останні роки і смітити стали менше.

 

«Я починаю від селищної ради і їду до альтанки. Це називається карета. Сюди влазить 6 мішечків сміття. По Санжарах таких 4 карети є. Вони у нас уже давно, вже 6-й рік. Привезли недавно ще 4 нових велосипедів – там корзина ззаду. Сміття збираємо з урн, а потім скидаємо в контейнери. Важкувато їздити, а що зробиш? Робочий день починається з 7-ї ранку і до 16-ї години. Десь 2 останні роки менше сміття стало, ніж раніше. Раніше дітки накидували біля школи, а зараз починають старатись і викидати сміття у бак»,  - говорить прибиральниця.


Ліна Решетник
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}