Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Полтавці мають час подати ідею для облаштування громадського простору міста


02

З 16 червня триває етап подачі проектів в рамках міської програми "Бюджет участі". Спочатку його планували провести до 25 липня, однак нещодавно термін прийому проектів продовжили до 9 серпня. Таким чином, полтавці ще мають час подати ідею для облаштування громадського простору міста.

 

Все, що для цього необхідно - подати заповнену аплікаційну форму проекту до комунальної організації «Інститут розвитку міста», яка знаходиться за адресою: м. Полтава, вул. Небесної Сотні, 1/23, 2 поверх, к. 10.

 

Телефон для довідок: 64-14-04

 

Детальну інформацію і форму для заповнення можна знайти на сайті Полтавської міської ради в рубриці «Бюджет участі».

 

Після етапу подачі проектів розпочинається їх попередня перевірка - розміщення сканованих заповнених форм проектів на сайті Полтавської міської ради та внесення авторами, у разі необхідності, коректив до проектів.

 

Бюджет участі (партиципаторне бюджетування) – частина бюджету міста, з якої обов’язково фінансуються проекти та пропозиції, подані безпосередньо громадянами. Тематика проектів може бути дуже різноманітною: благоустрій громадського простору, ремонт вулиць, велоінфраструктура, дитячі, спортивні майданчики, проведення фестивалів, конкурсів, вирішення соціально значущих питань тощо.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}