Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

На Полтавщину приїдуть мощі святого


28


На початку серпня в Кременчук привезуть святиню християнського світу і святого Православ'я - мощі святого Великомученика і Побідоносця Георгія.


Мощі будуть представлені в Свято-Троїцької церкви під час проходження на її території з 2 по 10 серпня виставки-ярмарку, повідомляє Кременчуцька газета.


Варто відзначити, що Георгій Побідоносець був захисником віри Христової, святий Його Церкви, скривджених і принижених. Викривач жорстокості і несправедливості. Покровитель воїнства нашого. Заступник від лукавих наклепів.
Святиня передана в дар Свято-Покровському Балтсько-Феодосіївського чоловічого монастиря братією обителі на честь святого страстотерпця міста Лоду (Свята
Земля) -батьківщина святого Георгія Побідоносця і будуть привезена до Кременчука.

Теги: святиня
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}