Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Керівництву Полтавської обласної ради підвищили заробітну плату


На сесії Полтавської обласної ради, що відбулась 14 липня, депутати проголосували за ряд проектів рішень, які збільшують заробітну плату голові обласної ради, першому заступнику та заступнику голови облради.


Керуючись постановою Кабінету Міністрів від 24 травня 2017 року, голова обласної ради Олександр Біленький має місячний оклад у розмірі 11 тис. грн. У відповідному проекті рішення йшлося про щомісячне преміювання у розмірі 60% посадового окладу за фактично відпрацьований час. Також голова облради має щорічно отримуватиме премії до Дня Незалежності України, Дня місцевого самоврядування та ювілейних дат у розмірі посадового окладу у межах затвердженого фонду оплати праці працівників виконавчого комітету обласної ради. Також до цього додається щорічна виплата матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань та допомоги на оздоровлення.


«Ми приводимо наші фінансові нагороди у вигляді заробітної плати відповідно до постанови Кабінету Міністрів. Суть змін – буде збільшена відсоткова ставка чи преміювання чи інша оплата. Вона змінюється і для всіх посадових осіб органів місцевого самоврядування, але для них це робиться моїм розпорядженням. А для голови обласної ради, першого заступника та заступника це робиться рішенням сесії ради. Ще не знаю наскільки збільшиться. Стане відомо, коли бухгалтерія перерахує», - зазначив голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.


Щодо першого заступника голови облради Євгена Холода, то постанова уряду свідчить про посадовий оклад у розмірі 9 тис. 850 грн. У заступника голови облради Анатолія Ханка посадовий оклад тепер складає 8 тис. 850 грн. Обласні депутати проголосували за виділення їм надбавок за особливий характер роботи та інтенсивність праці у розмірі 90% посадового окладу з урахуванням доплати за ранг, а також за роботу з таємними документами у розмірі 15% посадового окладу. До цього також додається щомісячне преміювання у розмірі 60% посадового окладу за фактично відпрацьований час, щорічні премії до державних та ювілейних свят та виплата матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань та допомоги на оздоровлення.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}