Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

На Полтавщині з’явився навчально-реабілітаційний центрЗамість Кобеляцької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату запрацював Кобеляцький навчально-реабілітаційний центр Полтавської обласної ради.


За таку реорганізацію проголосували депутати на сесії Полтавської обласної ради, яка нещодавно відбулась у стінах адмінбудівлі.
Станом на 1 травня цього року У Кобеляцькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті навчалося 163 дитини, які потребують корекції розумового та/або фізичного розвитку, з них 32 дитини з інвалідністю. Окрім того, з 163 дітей: 115 дітей мають порушення опорно-рухового апарату, 47 дітей - неврологічні захворювання; 5 дітей – порушення аутичного спектру; усі 163 дитини – розлади психіки та поведінки; 98 дітей – вади мовлення і потребують занять з логопедом.
До структури навчально-реабілітаційного центру входитимуть дошкільне та реабілітаційне відділення. У першу чергу заклад охопить своїми послугами Великобагачанський, Козельщинський, Кременчуцький, Новосанжарський, Решетилівський, Чутівський, Шишацький та Полтавський райони.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}