Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Головний лісник Полтавщини пояснив затримання на хабарі працівника Великобагачанського лісництва


22

Начальник Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства Юрій Тараненко пояснив, що затримання працівника Великобагачанського лісництва — перший крок боротьби з корупцієї.

 

Нагадаємо, 18 липня лісничого Великобагачанського лісництва ДП «Миргородське лісове господарство» Миколу Кожем’яку затримали під час передачі хабара. Він пропонував 2 тис. доларів слідчим, щоб закрили кримінальне провадження по факту крадіжки лісопродукції. Співробітники відділу спецполіції ГУНП в Полтавській області операцію проводили спільно з військовою прокуратурою.

За останній час обласне управління попрощалось з ще двома керівниками: директорами Гадяцького і Миргородського лісгоспів. Перший не зміг впоратися із поставленими вимогами щодо роботи й звільнився самостійно. Інший пішов зі скандалом: з ним розірвали контракт, наразі стосунки з’ясовують через суди. Обласне управління довело, що екс-чиновник провів неправильну реалізацію: за ціною нижчою, ніж на підприємства. Різниця склала 500 тис. грн. Посадовець вступив у змову з підприємцем і незаконно зменшив ціну деревини. Спеціалісти управління виявили цей факт.

Начальник Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства Юрій Тараненко пояснює ситуацію з виявленням корумпованих чиновників:

— У нас великий трудовий колектив: близько 1500 чоловік. Звісно, дехто з них прийшов на цю роботу маючи на меті особисте збагачення. Але ми їх поступово виявляємо. І останні випадки набули широкого розголосу саме тому, що ми хоче, щоб усі знали: обласне управління бореться з протизаконною діяльністю. Ми хочемо показати, що таким співробітникам не місце в лісгоспі.

Минулого тижня в кабінеті самого Юрія Тараненка проводились обшуки. Причина — підозра на недостовірні факти в декларації. А вже цього тижня стверджують, що підозрюваний має спільне майно з дружиною головного лісника області — Людмилою Тараненко.

Посадовець пояснює, що його дружина володіє приміщенням, але його давно не використовують. Інформація щодо нього є в декларації, вона відкрита на загал:

— На власному прикладі вчу співробітників бути чесними. Ми постійно проводимо семінари для співробітників, роз’яснюємо дію законів. Нещодавно відбулося навчання для кадрових служб, минулого тижня — семінар для лісової охорони у ДП «Пирятинський лісгосп» з корупційних правопорушень.


Прес-служба Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}