Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Екс - голова Полтавського антимонопольного комітету назвав причину свого звільнення


22

Колишній голова Полтавського територіального відділення АМКУ Володимир Оніщенко вважає, що антимонопольного комітету сьогодні немає.

 

Про це посадовець написав на своїй сторінці у мережі facebook.

 

«З 21 липня я звільняюся з займаної посади. Дуже вдячний працівникам Полтавське обласне територіальне відділення АМКУ за їхню роботу. Наше тервідділення — одне з кращих в Україні. Весь час ми робили все для захисту економічної конкуренції і її розвитку.

Чому я звільняюся? Я прийшов працювати в надзвичайно сильну систему. Сьогодні такого антимонопольного комітету немає. За два з половиною роки у нас була одна нарада, якщо її можна назвати такою. Система не може працювати в таких умовах. Вона повністю розвалена.

 

Мало того АМКУ скасовує рішення тервідділень, які набрали сили відповідно до судових рішень. Де накази на виконання уже були виконані, або знаходились у виконавчій службі. А цим наносяться збитки державному бюджету.

Через це ми не можемо виконувати функції, які покладені на нас законодавством України. А я звик працювати», - йдеться у повідомленні.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}