Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

Стало відомо, хто і як вішав прапори на "орла" в Полтаві (ФОТО, ВІДЕО)


23
23
23
23

 

ВО "Свобода" та Конгрес українських націоналістів без допомоги вишки встановили оновлені прапори (Держаний та УПА) на центральному пам'ятнику міста - Монументі Слави.

Нагадємо, прапори на центральний пам'ятник Полтви вішають уп'яте.
Про це написав у Фейсбуці депутат Полтавської міськрди Юліан Матвійчук та виклав фотографії, як цього разу вдалося реалізувати задумане.

"Попри заборону влади міста заїжджати вишкою на територію парку, за допомогою квадрокоптера закинули трос через "орла" та підняли хлопця-альпініста, який і встановив стяги.
Операція пройшла успішно.
Прапори певний символізм боротьби України за свою незалежність від східного агресора і будуть там аж допоки не закінчиться війна на сході, яку ми називаємо АТО.
Слава Україні!", - написав Юліан Матвійчук

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}