Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

У селі, куди "скоро зовсім не доїдеш", на Полтавщині, "розквітла" зупинка (ФОТО)


22
22
22

У селі Мала Побиванка, що в Гадяцькому районі на Полтавщині, розписали споруду зупинки громадського транспорту та облаштували територію навколо неї.
Тепер, очікуючи автобусу, всередині зупинки можна помилуватись яскравим сільським краєвидом, де і поле з пшеницею, і церва, і мирне небо.

Зовні будівлю прикрасили місцевим гербом, калиною, що переплелась із національними кольорами та квітами. Щоб зробити територію поряд затишною, використали тин, опішнянські глечики, розписали шини, висадивши там квіти та розмалювали трояндами смітник.
Фотографії, які виклав "Гадяцький вісник" у соцмережі, викликали не лише захоплення, а й деякі зауваження. Наприклад, Олександр Зозуля написав таке:

"Ще б дорога була такої ж якості, як і оця зупинка. А так більшість може оцінити її красу лише з фото. Село, у яке скоро зовсім не доїдеш. А зупинка - гарна, МОЛОДЦІ !"

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}