Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

На полтавському підприємстві облаштували зону відпочинку з равликами, рибами та черепахою Женею


18


У ПАТ «АвтоКрАЗ» на виробничих теренах одного з підрозділів облаштувли незвичайну для профілю цеху зону відпочинку. Зручні крісла серед бананових та лимонних дерев, декоративних квітів, поруч – сатураторна установка з прохолодною водою. Та головна окраса зони – кам’яний фонтан, вода якого зверху, через три пороги, спадає в оригінальну чашу. Тут, окрім різнокольорових камінців, монет, що за традицією кидають у воду робітники, живуть равлики, риби та річкова черепаха Женя.

Ідея створення затишного куточку відпочинку в рамно-кузовному цеху належить начальнику підрозділу, підтримали ініціативу трудовий колектив та керівництво заводу. А реалізувати її вдалося завдяки зразковій роботі власне самого підрозділу із дотримання правил охорони праці та норм культури виробництва. Ще в квітні, упродовж місячника охорони праці на «КрАЗі», було проведено низку заходів, спрямованих на покращення стану безпеки праці, а також промислової санітарії. Тоді активізувалися роботи з наведення ладу у виробничих цехах, перевірялася документація, виконання відповідних інструкцій. За кращі показники з дотримання вимог охорони праці та техніки безпеки трудовим колективам трьох кращих підрозділів було оголошено Подяки та присуджено чималенькі грошові премії. У рамному, який виявився серед кращих, вирішили витратити гроші на створення зеленої оази для комфортного відпочинку під час обідньої перерви.

"Створення комфортних умов на робочому місці – один із чинників якісної та продуктивної праці. Але ж зручні умови відпочинку мають для цього не менш важливе значення. На «КрАЗі» це добре розуміють, тому почини трудових колективів, яким би не виявися важким час, підтримують та заохочують. Та й решті підрозділів є до чого прагнути", - повідомляє прес-служба підприємства.

Теги: КрАЗ
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}