Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

На Полтавщині провели обряд золотого весілля для подружжя Буняк (ФОТО)


18


Напередодні 25-ї річниці Дня незалежності України, у Лубенському міському відділу ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Полтавській області провели обряд золотого весілля подружжя Буняк.
За роки подружнього життя ювіляри виховали двох дітей, допомагають виховувати чотирьох онуків та правнука.
Начальник відділу Тетяна Благадир запросила ще раз стати на весільний рушник, який їм прослали їх онук та правнук

«Шуміли літа подружнього життя, як на вітру тополі. А в тих вітрах і сонце і дощі... віяв Вам в лице і теплий, і холодний вітер. Все це не роз’єднало Вас, в любові і злагоді Ви прийшли до нас відсвяткувати Ваш світлий ювілей. Стосунки, які пройшли випробування часом, такі ж коштовні як і золото. Тож прийміть ці шлюбні обручки, як символ Вашої вірності і єдності», - з такими словами звернулася до подружжя начальник відділу ДРАЦС

Тетяна Благадир вручила ювілярам весільний рушник, який півстоліття тому їх поєднав та на якому "червоними і чорними нитками" вишите все їхнє життя, йдеться на just.gov.ua.

 

Теги: весілля
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}