Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

КП «Кременчукводоканал» підвищує тарифи майже на 40%


17

КП «Кременчукводоканал» доводить до відома жителів Кременчука свій намір підвищити тарифи до економічно обґрунтованого рівня з урахуванням існуючої ситуації.

Зараз нові розрахунки тарифів знаходяться на розгляді в Національній комісії з регулювання в сфері енергетики і комунальних послуг і можуть бути відкоректовані.

Діючі тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення були встановлені Постановою НКРЕКП № 875 від 26.03.2015 та становлять: на централізоване водопостачання - 3,61 грн. за 1 куб. м. (з ПДВ), на централізоване водовідведення - 4,72 грн. за 1 куб. м. (з ПДВ)

Ці тарифи не відповідали економічно обґрунтованому рівню вже на момент їх установки, а з того часу значно збільшилися витрати по електроенергії і витрати на виробничі інвестиції.

Істотно зросла вартість хімреагентів і ПММ, збільшилися витрати на інші матеріали.

Таким чином, як повідомляє КП «Кременчукводоканал», на сьогоднішній день тариф на централізоване водопостачання та водовідведення є збитковим, в зв'язку з чим виникла необхідність приведення тарифу у відповідність з реальними витратами виробництва.

На виконання Постанов НКРЕКП №302, №303 від 10.03.2016, №253 від 29.11.2013 та №13 від 15.01.2015 в НКРЕКП були подані заява та розрахунки по встановленню тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення. За попередніми розрахунками тариф на централізоване водопостачання та водовідведення в середньому збільшиться на 37% і складе: на централізоване водопостачання - 5,49 грн. за 1 куб. м. (з ПДВ), на централізоване водовідведення - 5,76 грн. за 1 куб. м. (з ПДВ).

Також представлені розрахунки щодо встановлення тарифів з централізованого постачання холодної води і водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем). За представленими розрахунками тариф повинен збільшитися в середньому на 36%.

Діючі тарифи з централізованого постачання холодної води і водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) складають: централізоване постачання холодної води - 3,91 грн. за 1 куб. м. (з ПДВ), централізоване водовідведення - 5,11 грн. за 1 куб. м. (з ПДВ).

За розрахунками представленим в НКРЕКП, тарифи, в разі введення їх в дію, складуть: централізоване постачання холодної води - 5,99 грн. за 1 куб. м. (з ПДВ), централізоване водовідведення - 6,10 грн. за 1 куб. м. (з ПДВ), - повідомляє прес-центр КП «Кременчукводоканал».

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}