Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Учасниця Сорочинського ярмарку каже, що «перейменування Кіровограда на Кропивницький не дає ніякого результату»


17

На цьогорічний Сорочинський ярмарок з’їхалися підприємці та майстри з усіх регіонів України. Всього налічується понад тисяча учасників. Не оминули нагоду поярмаркувати і гості з вже декомунізованого міста Кропивницький.

 

Свою думку стосовно перейменування рідного міста, в якому прожила все життя, розповіла кореспонденту «ВПолтаві» Вікторія Дудник, продавець хвойних рослин.

 

«Населення розділилося 50х50. Мені подобалось Кіровоград. Це моя точка зору. За інших не можу говорити. Якби від цього змінилося б щось у місті, це був би плюс. Якщо немає кардинальної зміни, то зайві перейменування не несуть в собі ніякого результату».

 

Місто Кіровоград перейменували на Кропивницький 14 липня цього року відповідно до Закону про декомунізацію. Назвали місто на честь видатного українського письменника Марка Кропивницького, який народився на території сучасної Кіровоградської області.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}