Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

На Полтавщині продають екзотичну хвою з Кропивницького по 25 тис. грн


17

Вікторія Дудник уперше торгує на Сорочинському ярмарку хвойними рослинами, які вирощує у Кропивницькому. Ціни різняться, на окремі рослини сягають 25-и тис. грн.

 

Що сьогодні привезли на ярмарок?

Привезли хвойні рослини, вибір великий. В основному, виробник український, вирощуємо самі, є продукція, яку привозять з Італії.

 

Які саме рослини продаєте?

Є і ялівець, і ялини, і ялиці, і туї, залежно від того, що побажає клієнт.

 

Скільки коштують рослини?

Ціни від 300 грн за кущ. Але, наприклад, бонсайна форма коштує близько 20 – 25 тис., це рослина, якій за 20-25 років. Тобто, вона не може коштувати дешевше, тому що потребує тривалого періоду росту. Сосна, приміром, від 3 тис. грн, с м'якою хвоєю, росте 1,5 м заввишки.

 

 

Чи подобається вам ярмарок? Чого очікуєте?

Гарна організація, оргкомітет прийняв з розпростертими руками. Чекаємо покупця. Дуже задоволені тим, що приїхали. Дуже багато виробників на ярмарку, про яких ми навіть і не підозрювали.

 

 


Ліна Решетник
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}