Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

У Баранівському сільському клубі на Шишаччині заграли авангардну музику (ФОТО, ВІДЕО)


17
17
17
17

У Баранівському сільському клубі на Полтавщині заграли авангардну музику - глядачі таке оцінили

 

На завершення другого фестивалю-лабораторії Baranivka Music Lab у Баранівці Шишацького району 12 серпня музиканти та актори з усієї України та Польщі влаштували концерт у сільському клубі. Програма, що включала нові композиції, відомі пісні гуртів-учасників та найяскравіші моменти з імпровізацій вразили жителів села, які продовжують звикати до арт-резиденції Baranivka. Під час всього вечора Театр Анімаційного мистецтва “Там” створювали атмосферний відеоряд.

 

Концерт став своєрідним способом відкрити двері до музичної лаборторії Baranivka Music Lab, що працювала у еко-поселенні, яке водночас є арт-резиденцію впродовж 10 днів. Це був перший досвід взаємодії місцевого населення та влади з митцями, які приїжджають працювати у еко-будинок на краю села.

 

Мешканцям села та більше 30 гостям з Полтави та ближніх селищ на сцені сільського клубу влаштували концерт з гітарами, клавішними, кларнетом, барабанами, альтом, віолончеллю, скрипкой, басами, джамбейом (невеликий барабан - прим.автора), діджиріду (духовий інструмент - прим.автора), бітбоксом, народним співом та фристайлом.

 

Близько 20 музикантів, що грають з гуртами Shklo, Urbanistan та Гараж Ньютона також незалежні виконавці приїхали до Баранівки, для того щоб розвивати свій музичній кругозір, обмінювались досвідом й шукали нові звучання.

 

 “На другій Baranivka Music Lab ми займалися разом з учасниками систематизованим “джемом” (імпровізація музикантів на декількох інструментах - прим.автора) та спільними експериментами зі звуком. Кожного дня у нас була насичена програма з завдань, а результати ми грали та записували що вечора. Ці матеріали викладемо спільним альбомом в Інтернет та спробуємо видати диском для своїх”, - розповів один з організаторів заходу бас-гітарист гурту “Shklo” Євген Демещенко.

 

Організатори розповідають, що на фестивалі-лабораторії музикантам запропонували опанувати гру за партитурами без нот (графічні партитури Шеффера - прим.автора), створити озвучку до відомих фільмів й мультфільмів та створити оркестр з саморобних інструментах. Саундтреки до світових шедеврів кінематографу “Велика краса”, “Дім” та до мультфільму “Покемони” вони зіграли на концерті.

Перша музична лабораторія відбувалася у тому ж селі в автентичній хаті наддніпрянських українців, тоді як місцем для другого фесту обрали еко-будинок, який другий рік поспіль функціонує як місце куди можуть приїхати попрацювати художники, скульптори, театрали та інші митці.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}