Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

Уперше на Полтавщині проведуть фестиваль багнюки


16
16
16

Захід “БАГНЮКА-ФЕСТ” вперше відбудеться 28 серпня у с.Маламівка, під Кременчуком.

Про це кореспонденту УНН-Центр повідомила організатор дійства Надія Михайлова.

 

“Це — моя креативна ідея! У нас на Полтавщині такого ще не було! Еко-перфоманс з етноприсмаком відбудеться за будь-якої погоди, тим більше, що синоптики пророкують потепління”, — підкреслила організатор.

 

За її словами, у програмі заходу: боротьба в багнюці, катання і “штовхання” в глині; брудні танці; парад-пробіжка забруднених; грязьовий та аква-масаж; пелоїдотерапія, багнюкотерапія та консультації фахівців; глино-ковзанка; змагання з грязьового боді-арту; конкурс зі створення скульптур з глини та піску; гончарні майстер-класи для дітей та дорослих; виготовлення саману; побудова еко-пічки з глини; глино-живопис; майстер-клас з приготування риби, м’яса та української ковбаси, запечених в глині; тир; дискотека-відмивання в озері або під теплим струменем води, за будь-якої погоди; українська кухня.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}