Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

PКлієнти ПриватБанку можуть економити на харчуванні у кременчуцькому кафе


10

Днями в рамках програми "Бонус Плюс" стартувала акція, узявши участь у якій можна зекономити ще більше.

 

 

Кожен клієнт ПриватБанку, який завітає пообідати чи повечеряти до кафе  "MASSCANO LOUNGE 3D BAR” (м. Кременчук, вул.Соборна, 21), отримає назад на картку 10% від витрачених коштів. Акція триватиме з 06.08 до 31.08. Для того, аби взяти в ній участь, необхідно зареєструватися на сайті , або через інтернет-банк Приват24.

 

"Ми завжди намагаємося тримати руку на пульсі потреб наших клієнтів і йти їм назустріч, – говорить керівник Напрямку розвитку програми  ”Бонус Плюс” Кременчуцької філії ПриватБанку Євген Холод. – Сьогодні стрімко ростуть ціни практично на все. Але якщо людина отримує назад якийсь відсоток від витрачених коштів, то це вже економія. Деякі наші клієнти постійно шукають логотип “Бонус Плюс” у торговельній мережі, аби зекономити. Ми в свою чергу постійно розширюємо мережу закладів, у яких доступна ця послуга, намагаємось проводити акції для наших клієнтів. Тоді відсоток, який повернеться на картку,  завжди значно вищий. Наразі у Кременчуці тривають літні акції у цілому ряді кафе, ресторанах, та інших торговельних точках. Заходьте на наш сайт, реєструйтесь і накопичуйте!".

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}