Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Полтавські потяги будуть охолоджувати влітку та обігрівати взимку


15

На двох станціях Полтавської області  з підготовки пасажирських поїздів з'являться електричні колонки для підключення вагонів, які обладнані системами кондиціонування та комбінованого опалення.

 

Про це повідомили у прес-службі ПАТ "Укрзалізниця".

 

Такі системи дадуть можливість дотримуватися температурного режиму в салонах вагонів перед початком рейсів. Загалом програма розрахована на два роки. Уже в цьому році планується розпочати роботи на восьми пунктах формування й обороту: Маріуполь, Костянтинівка, Ужгород, Одеса-Головна, Одеса-Застава-1, Одеса-Товарна, Миколаїв, Черкаси. Далі в планах облаштування станцій Ковель, Чернівці, Івано-Франківськ, Херсон, Харків, Суми, Полтава, Кременчук, Київ-Пасажирський, Київ-Московський, Жмеринка, Хмельницький, Дніпропетровський, Запоріжжя-1, Кривий Ріг та Львів.

 

"Протягом двох років встановимо додаткове обладнання на 3000 В і 380 В. Це дозволить охолоджувати поїзди влітку перед подачею на перони й обігрівати їх взимку. Інвестиція в ключових місцях буде реалізована вже в цьому році", – зазначив голова правління ПАТ "Укразілзниця" Войцех Балчун.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}