Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Депутати поки що не заборонили суцільну вирубку лісів на Полтавщині


12

Сьогодні на завершальному засіданні 9-й сесії 7-го скликання найважливішим питанням виявилося введення мораторію на вирубку лісів на Полтавщині. 

 

Одним з питань, винесених на сесію, був проект рішення про введення мораторію на суцільну вирубку лісів на Полтавщині. Однак голова постійної комісії з питань екології та природокористування Ігор Горжій запропонував внести поправку і замість мораторію прийняти рішення про обмеження суцільних рубок лісів.

 

«3 тижні тому мені охотники показували, де у Полтавському районі безпощадно вирубаний ліс. Це десь 4-5 га вирубаного дубу. На тому місці позначка, що тут є лісове насадження. Насправді, жодного насадження там немає», - зазначив Ігор Горжій.

 

В разі внесення поправки про обмеження суцільних рубок лісів, можна знати місця офіційної вирубки, які б оприлюднили на офіційному сайті Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства.

 

«Щоб кожен знав місця, де офіційно здійснюється рубка лісів. В іншому випадку, ми не зможемо проконтролювати цей процес. Ми не забираємо роботу, не зменшуємо робочі місця, ми реально хочемо бачити, де йде вирубка лісів», - прокоментував Ігор Горжій.

 

Однак за питання про введення мораторію депутати не проголосували. Його буде відтерміновано на доопрацювання на наступне засідання обласної ради.

 

«Слово «мораторій» я б виключив. Але те, що ми повинні упорядкувати вирубку лісів і зрозуміти де, є держлісгосп, де є агроліси, де є посадки – це однозначно. Те, що ми сьогодні не прийняли, це до наступного пленарного засідання буде відтерміновано з метою доопрацювання. Сам буду виступати ініціатором цього процесу», - зазначив голова Полтавської облради Олександр Біленький.

 

Нагадаємо, сьогодні під адмінбудівлею представники деревообробної галузі влаштували мітинг проти введення мораторію на вирубку лісів.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}