Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

Оксана Деркач розповіла історію тернопільського меду, який сьогодні поїхав з Полтави до Рівного (ФОТО, ВІДЕО)


09
09

4 кг квіткового меду з Тернопільської області сьогодні секретар Полтавської міської ради Оксана Деркач  безкоштовно надіслала Олександрові Боровику, який  мешкає у Рівному. Солодкий продукт вона привезла від батьків, у яких власна пасіка. Щоб визначити, кому саме дістанеться мед, Оксана Деркач з  допомогою  гендиректора ІРТ Ігоря Кужика попередньо влаштувала цілу гру у Фейсбуці - аукціон. 

Як розповіла Оксана Деркач, мед травневий, квітковий, в якому присутній трішки ріпак. Має таку консистенцію, що повністю не зацукрюється, його можна як масло намазувати на хліб, не жовтий, не коричневий, а світлого кольору, як кава з молоком.

 

«Від самого початку я знала, що продавати його не буду. Було цікаво, як відреагують люди. Потім треба було поставити межу, що ці торги відбуваються  до 24-ї години. Після 24-ї написали 1000 грн, але до перед цим встигли написати 900 грн. Я залишила свій телефон. Наступного дня мені зателефонував чоловік, сказав, що живе в Рівному і є тим, хто запропонував найбільшу ціну у терміни. Я сказала йому, що це була лише гра», - розповіла Оксана Деркач.

 

Після цієї ситуації, чоловік з Рівного навіть розчарувався, бо сподівався реально купити через Фейсбук мед.

 

«Але гра полягає в тому, що я його не продаю, а ви просто отримаєте його за щедрість», - сказала я йому.

Це наслідок перебування в соцмережах, хтось пасивно лише спостерігає, а хтось активно в цьому бере участь. Це один із видів спілкування. Виходить, що це спілкування охоплює не тільки того, кого знаєш особисто. Я особисто з тим чоловіком не знайома», - розповіла про «гру у Фейсбуці» Оксана Деркач.

 

Сьогодні через пошту надіслали мед до Рівного Олександру Боровику. Переможець аукціону отримає солодкий подарунок з Полтави вже через 2 дні, 11 серпня.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}