Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Скільки коштує для полтавських батьків одягти дівчинку до школи (ВІДЕО)


09

На шкільному ярмарку, що в центрі Полтави, можна придбати різноманітні речі до школи для різних сезонів. Однак продавці стверджують, що масово батьки не поспішають скуплятись. І ціни не змінилися у порівнянні з минулим роком.

 

На дівчаток сарафани коштують 250-300 грн, водолазки – 140-300 грн, блузки – 180 - 250 грн, брюки – 250 - 350 грн, кофти теплі турецькі – 350 грн.

 

Продавці стверджують, що ціни у порівнянні з минулим роком не змінилися.

 

«Ціни не змінилися, на першокласників теж є розміри. Ціни на одяг для першокласників та дітей старшого віку не відрізняються, і є однаковими. Батьки почали скуплятися, але не досить активно, почнуть масово йти, напевно, з вихідних. Або коли бабусі пенсію отримають», - з гумором розповідає продавчиня шкільного одягу для дівчаток.

 

Ярмарок триватиме до 15 вересня. Режим роботи з 9-ї до 18-ї години.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}