Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

Ув'язнені Машівської колонії вже не бунтують


04

Ув'язнені Машівської виправної колонії №9, які з 1 серпня вимагали звільнення начальника установи Юрія Шевченка та його заступника із соціальної роботи, припинили акцію протесту.

 

Про це УНН повідомила головний спеціаліст зі зв’язків із ЗМІ та громадськістю управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області Алла Торяник.

 

"Ситуація стабілізувалася. Всі засуджені їдять і працюють у встановленому режимі. Всі дотримуються розпорядку. Наступного тижня ми зберемо брифінг та розкажемо деталі, бо комісія ще не надала остаточних висновків розслідування", − сказала А.Торяник.

 

За її словами, на сьогодні з ув’язненими є домовленість про виплату зарплат, проте вимогу щодо зміни керівницвта колонії виконувати не будуть.

"Жодних законних підстав для зміни керівників колонії немає. Там всі на своєму місці", − прокоментувала А.Торяник.

 

До слова, для з'ясування причин конфлікту в колонії працює комісія на чолі з т.в.о. начальника управління Державної пенітенціарної служби в Полтавській області Петром Тітовцем.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}