Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Полтавських чиновників покарають за брехню у деклараціях


02

Відтепер для чиновників, які подають недостовірні відомості у декларації, передбачено кримінальне покарання від сплати штрафу до позбавлення волі.

Таку заяву зробила заступник керівника департаменту контролю та перевірки декларацій, моніторингу способу життя Нацагентства з питань запобігання корупції Тетяна Шкребко.

 

Вона розповіла, що під повну перевірку декларації будуть підпадати особи, які мають віповідальну та особливо відповідальну посаду, держслужбовці, які підпадають під категорію А,Б, 1-3, прокурори, суллі, слідчі та особи, що займають посади з високою ймовірністю корупційного ризику.

 

В разі порушень, які будуть щодо недостовірності відомостей про майно до 138 тис. грн, особи будуть притягнені до дисциплінарної відповідальності.

У разі перевищення від 138 до 345 тис. грн – буде адміністративний штраф у розмірі від 17 до 43 тис. грн.

Якщо недостовірність відомостей про майно буде перевищувати більше, ніж 345 тис. грн, то це може бути або штраф до 51 тис. грн, або кримінальна відповідальність строком до 2 років, – відзначила Шкребко.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}