Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Олімпійські ігри та Кузьма Скрябін: топ-події серпня за участі полтавців


01

Останній місяць літа у 2016 році насичений різноманітними подіями, в яких представлена не лише Полтавська область, а й полтавці, навіть на світовому рівні.

 

5 серпня стартують 31-і Літні Олімпійські ігри-2016 у Ріо-де-Жанейро (Бразилія). За олімпійське золото змагатимуться п’ятеро спортсменів з Полтавщини: Павло Алтухов та Дмитро Янчук – веслування на байдарках і каное, Ольга Ляхова – легка  атлетика, Іван Іванов – триатлон, а Любомир Лемешко – плавання. Триватимуть Олімпійські ігри до 21 серпня.

З 16 по 21 серпня триватиме найбільше торжище країни – Національний Сорочинський ярмарок у с. Великі Сорочинці Миргородського району. Традиційно відкриватиме ярмарок у перший день зірка української естради – Оля Полякова, а в передостанній день – Олег Винник.

 

17 серпня, у день народження відомого українського співака, у Полтаві влаштують акустичний вечір в пам'ять Кузьми Скрябіна. Захід відбудеться о 19 годині вечора біля «Львівської кав’ярні». Виконуватимуть виключно пісні гурту «Скрябін».

23 та 24 серпня в Україні відзначатимуть День Державного Прапора та 25-річницю незалежності України. У зв’язку з цим вже зараз полтавців просять долучитися до планування заходів до цих святкових днів.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}